Zdraví z přírody

Zkušenosti uživatelů

LKVB6,

image

"V těhotenství jsem prudce přibrala 27 kg, po porodu jsem zase prudce zhodila, ale udělaly se mi tukové nádory. Začala jsem brát LKVB6 a začaly se ztrácet a zhodila jsem na svou původní váhu. *Po uplynutí dalších 6ti měsíců. Už nemám žádné a jsem s LKVB6 velice spokojená a necítím se unavená."

paní Hroudná, Silničná, (30 let)

LKVB6, Acidophilus, Betavital, Quatro Klas,

S přípravky firmy KLAS jsem byla seznámena náhodou v době, kdy má dcerka (27 let) trpěla těžkou depresí a brala až neskutečné množství nejmodernějších antidepresiv. A to prakticky bez většího efektu. Předesílám, že nevěřím většině reklam, tím spíše zázračným lékům. Tonoucí se stébla chytá, takže jsem zakoupila přípravek LKVB , Quatro, Betavital a Acidophilus. Tyto přípravky jsem přidala k její léčbě (antidepresiva nelze vysadit najednou). Je fakt, že během 3 měsíců jí byly léky sníženy na minimální udržovací dávku. Nyní již dcerka 1 rok pracuje a je dobrá. To bylo v r. 2001. Na jaře r. 2002 jsem onemocněla zhoubným nádorem prsu, byla jsem operována a poté ozařována. Ihned po operaci jsem začala užívat výše zmíněné přípravky a šesti týdenní ambulantní ozařování jsem snesla velice dobře. Podotýkám, že v té době jsem jezdila denně brzy ráno 50 km do Chomutova a 50 km zpět a že v té době byla u mne rodina mé starší dcery s 2 malými dětmi, a já jsem zvládala vše prakticky bez nějaké mimořádné únavy, která snad bývá při ozařování pravidlem.

Také jsem se vyhnula chemoterapii. Nyní se píše rok 2003, já se cítím dobře, stále pracuji jako lékařka rychlé záchranné služby a cítím se dobře. V zimě jsem si stačila zlomit paži při lyžování a zlomenina se mi zahojila velmi dobře. I nyní v těchto parných dnech beru výše zmíněné přípravky a přežívám s menšími potížemi než někteří mnohem mladší a zcela zdraví lidé. Toto jsou fakta. Nyní mi dovolte malou úvahu. Skutečně nemohu zodpovědně říci, že toto vše bylo jen díky přípravkům firmy KLAS. Určitě ale jako podpůrné léky fungují. Je v tom samozřejmě také „víra tvá tě uzdravila“. Líbilo se mi totiž poměrně střízlivé hodnocení těchto přípravků, kde je jasně řečeno - zázraky se nedějí! Přidáme-li ovšem k tomu přiměřený pohyb, střídmost v jídle a přece jenom dáme na rady odborných lékařů, a co je důležité, budeme vše korigovat dle svého „já“, výsledek se dostaví. Dále zde funguje samozřejmě styl vysílač - přijímač. Jsteli naladěni na stejnou frekvenci, pak výsledky jsou. (Princip alternativní medicíny - někde zabere, někde ne). Co z těchto podpůrných léků zabere a co ne - lze jen vyzkoušet.

Nemůžete znát detaily svého vnitřního prostředí ani množství endorfinů, kolujících ve vaší krvi. Tyto přípravky jsou oproti jiným velmi cenově přijatelné, takže za pokus to určitě stojí. Nutno mít trpělivost - efekt se pravděpodobně nedostaví dříve než za 2 měsíce a samozřejmě další péče o vaše tělo imysl je nutná.

paní Davídková, Ostrov

LKVB6, Super Bromelain + Papain, Acidophilus, Klíčkový olej, Betavital,

Před 17 lety byla u mne diagnostikována rozstroušená skleróza. Následovala velká beznaděj, deprese, a to vše současně s ohromnými fyzickými problémy (s chůzí, zrakem, nesmírná únava, bolesti). Bylo mi 35 let a doma mě čekaly děti. Co dělat? Paní primářka mi nedala žádnou šanci. Když jsem se jí před odchodem z nemocnice zeptala, zda já osobně mohu průběh nemoci ovlivnit, odpověď zněla: NE! Takže první měsíce jsem proplakala. Díky mé bojovné povaze jsem si přesto brzy začala hledat jinou cestu, ne jen cestu přes kortikoidy. A tak postupně jsem se seznámila s jógou, Shiatsu, su-jokem, akumpunkturou, elektroakupunkturou, léčbou včelím jedem, makrobiotikou, syrovou stravou, pitím ovocných a zeleninových šťáv podle Dr. Walkera, dělenou stravou a asi před deseti lety s Klasem.

V té době už mi bylo daleko lépe, jak fyzicky, tak psychicky, než na začátku nemoci, přesto jsem stále trpěla nepříjemnou únavou a v té době i problémy se zrakem. Po první krabičce užívání LKVB6 (1x denně) se únava téměř vytratila. Pokládala jsem to za zázrak (dnes již vím, že únava souvisí se zanesením jater, které jsem pomocí LKVB6 vyčistila). To nadchlo mě i celou rodinu. Přidala jsem k LKVB6 i Super Bromelain + Papain (tím jsem nahradila daleko dražší Wobenzym), který lečí záněty. Dále jsem přidala Acidophilus - tím napravila mikroflóru ve střevě zničenou po všech chemických léčbách. I Klíčkový olej mi zvýšil energii a dodal do těla mnoho užitečných látek.

Když si sama nevymačkám šťávu z mrkve, celeru, petržele či červené řepy, tak užívám Betavital, který ničí viry, bakterie, čistí játra atd. Pro nás nemocné rozstroušenou sklerózou je nebezpečné i malé nachlazení. Díky Klasu a celkovému životnímu stylu se má imunita natolik posílila, že téměř nevím, co je rýma. Dodávám, že tuto kombinaci preparátů beru s malými pauzami stále. Samozřejmě, že díky takto těžkému onemocnění jsem musela život pozměnit, řadu aktivit omezit, opustit. Místo toho jsem však získala zcela jiný přístup k životu, změnila životní hodnoty a mohu říci, že jsem spokojená a vyrovnaná. Velký podíl na tomto mají i produkty firmy Klas.

paní Jana Čamrová (52 let)

LKVB6, Acidophilus, Klíčkový olej, Betavital, Quatro Klas,

image

Já sama jsem měla neléčenou boreliózu. Od roku 1996 jsem začala trpět kožními problémy - všelijaké mastičky nepomáhaly a nakonec jsem skončila v nemocnici na kožním oddělení. Po odebrání vzorku tkáně z ruky bylo konstatováno, že příznaky již odezněly a dál jsem používala Flucinar. Koncem roku 1999 se objevily bolesti kloubů, které byly přímo nesnesitelné. Večer jsem se nemohla ani sama vysléknout. Pan doktor se zeptal, kde pracuji a neschopenku mi nevydal. (pracuji jako účetní - tedy v kanceláři). Myslel si asi, že simuluji. Když začalo venku mrznout, klouby přestaly bolet, s nástupem jarních měsíců se vše opakovalo. Připadala jsem si jako simulant. V té době byl manžel ještě voják z povolání a už se nemohl dívat na to, jak trpím a domluvil mi návštěvu u mladého vojenského lékaře. Tomu stačilo přiložit ruku na bolestivý kloub, zeptat se na příznaky a nechat udělat celkový rozbor krve. Z výsledků bylo jasné, že mám boreliózu. Navštěvovala jsem revmatologickou poradnu a užívala léky, které stejně nepomáhaly. Jak přišlo jaro nebo podzim, nastoupily bolesti. Asi po 4 letech ustaly bolesti kloubů a nastoupily bolesti zubů. V současné době mám 2 můstky a 3 zuby pryč. Jakmile přijde podzim a začnou padat kaštany - nastoupí bolesti zubů, zub se léčí, vyndají se nervy (zub je mrtvý) a přesto přijdou bolesti a nakonec musí zub ven. To bylo až do letošního začátku října. Koncem září přišla bolest zubů a obvyklá procedura. Preventivně jsem dostala antibiotika a byla upozorněna, že ještě 2 dny to bude bolet a když to nepřejde, ať se dostavím k lékaři. A ejhle - přišla změna. První den to bolelo na dotyk, druhý den jsem cítila, jak pomalu bolest odchází a odpoledne už nic. Bolest ustala a dodneška se cítím dobře. Antibiotiky jsem nepotřebovala. V té době jsem asi druhý týden užívala Quatro Klas a myslím si, že mi výrazně pomohl. Pravidelně užívám Acidophilus v kombinaci s LKVB6, již dva roky nevím, co je chřipka. Denně jsem ve styku s lidmi a přesto jsem odolala. Již tři odběratelky přípravků firmy KLAS úspěšně otěhotněly. (A, L, K). Zlepšení pevnosti nehtů a vlasů po LKVB6. Zlepšení mentruačních potíží (K). Zlepšení stavů při menopauze, návalů (K, B). A další a další jen dobré zkušenosti.

paní Kalabusová, Jihlava, (48 let)

LKVB6, Multivitaminy, Klíčkový olej,

"Angina pektoris + infarart + diabetes, bolesti kloubů. *Po uplynutí dalších 3 měsíců. Angina pektoris + infarart + diabetes méně záchvatů, cukrovka jen dieta, bolesti kloubů vymizely"

paní Hroudná, Silničná, (30 let)

LKVB6, Česnek a petržel, Quatro Klas,

Po LKVB6 a Česneku s petrželí se vyrovnal a částečně snížil TK (asi o 10%). Po LKVB6 se mi snížil cholesterol, takže je v normálu. Po Quatru zlepšení koncentrace soustředění

pan Schroter, Liberec 6, (55 let)

LKVB6, Acidophilus, Klíčkový olej,

image

"Po jídle pocit plnosti, občas nadýmání a pocit na zvracení. Stavy rychlé únavy při jakékoliv činnosti, lámavost nehtů. Po užívání Acidophilu citelný ústup únavy, příliv energie, po LKVB6 úprava zažívání, Klíčkový olej vše doplnil. *Po uplynutí dalších 6ti měsíců. LKVB6 beru pravidelně po 1 tbl., Acidophilus vždy 1-2x ročně kůru. Celkově ovlivňují dobré trávení, únavu, zdá se, že i bolesti kloubů a nastala úprava krevního obrazu. Více energie"

paní Zbořilová, Kyjov, (46 let)

Acidophilus,

Dlouhou dobu jsem trpěla zácpou.Vyzkoušela jsem vše možné a bez výsledků, po užívání Acidophilu se vše změnilo k lepšímu a dnes jdu pravidelně každý den na záchod.

paní Doležalová, Jindřichův Hradec, (29 let)

LKVB6, Super Bromelain + Papain, Acidophilus, Multivitaminy, Klíčkový olej, Betavital,

L - 1x denně, K - 2x denně, A - 1 x denně, M - občas, B - 1lž. Denně, S - 1 denně. Po uplynutí 2 let, kdy jsem užívala pravidelně přípravky, snížila se hladina cholesterolu ze 6,02 mmol/l na 5,21mmol/l. Vylepšila se celková činnost metabolismu. I další rozbory krve, které byly provedeny po 2 letech, ukázaly výrazné zlepšení - dle slov lékařů. Celkově se cítím velmi dobře.

paní Plachá, Tábor, (55 let)

LKVB6, Super Bromelain + Papain, Klíčkový olej,

image

"Trpívala jsem průjmy, byla jsem unavená, mírná nádváha. Před několika léty jsem pila hodně bylinné čaje. Hlavně na očistu krve, jak je kopřiva, jitrocel nebo řebříček. Také sedací koupele ze řebříčku a přesličky, když mi gynekolog řekl, že mám myom a měla jsem jít na operaci. Přes celé léto jsem si tyto koupele ze řebříčku dělala a na podzim byl myom již menší a v lednu příštího roku zcela zmizel. Operace se nekonala a já si říkám ""Věř a víra tvá tě uzdraví"". *Po uplynutí dalších 20ti dnů. Upravila se stolice, shodila jsem 3 kg a celkově jsem se cítila lépe, únava zmizela. Bohužel jsem byla dlouhodobě nemocná a s užíváním jsem přestala, ale již opět začínám. Jsem v ČID a o práci jsem přišla. Ale nezoufám, bude hůř, hlavně ať je to co nejdéle."

paní Sváčková, Křeč, (50 let)

Acidophilus, Multivitaminy, Klíčkový olej,

Můj přítel měl velké problémy s trávením a pálením žáhy. Už po týdnu užívání Acidophilu, byly znát výrazné změny. Nyní už užívá tento přípravek měsíc a za tu dobu už se mu natolik srovnalo trávení, že si může dovolit jíst na co má chuť. Já jsem těhotná, již v pátém měsíci a díky obilným klíčkům a multivitamínům nemám takovou zátěž na srdce, které nemám zrovna v pořádku, ani na organismus, který je hodně zatížený. Snížily se také problémy a bolesti kyčlí a bolesti hlavy. I když první týden užívání jsem se zdála být unavená, nyní už jsou zde změny, které mi prospívají. Přípravek Acidophilus užívá také několik mých dalších zákaznic a jsou s ním velice spokojeny. Zvýšil prý se, příjem stravy, ale konečný výsledek je pozitivní.

paní Zronková, Volary, (33 let)

Super Bromelain + Papain,

Přípravek jsem začala brát preventivně krátce po léčení zánětu nervu (zub) a angíně. K mému překvapení jsem lehce zhubla již po 3 týdnech užívání, i když si myslím, že to moc nepotřebuji (pův. 57 kg, 168 cm). Ale před létem to bylo docela milé překvapení. Zhubla jsem 2 kg, aniž bych v té době držela dietu nebo zvašovala fyzickou aktivitu. *Po uplynutí dalších 2 měsíců. Zub je o.k. a kila zpátky. Ale bromelain jsem během těch 2 měsíců nebrala.

paní Gregorová, Dobrá, (34 let)

Super Bromelain + Papain, Quatro Klas,

image

Po týdnu téměř žádná změna. Po měsíci užívání zvýšení dávky. Super bromelain+papain - méně intenzivní pach z úst, menší únava! Úprava gastroskopického nálezu! Quatro Klas - větší tělesná svěžest (duševní úleva moc ne).

pan Štefl, Pelhřimov, (44 let)

Imuno C komplex,

Imuno C jsem si koupila ze zvědavosti a též kvůli prevenci. Po 2 dnech, kdy jsem si brala po 1 tabletě, jsem přes noc dostala chřipku (únava, rýma, bolest hlavy, mandlí, uší, kůže + horečka). Ihned ráno jsem snědla 2 tabl. najednou a večer ještě jednu. Během tohoto dne za plného pracovního nasazení ustoupila bolest v krku a horečka. To samé jsem opakovala 2. den - též při práci - a večer bylo vše o 50% lepší. Měla jsem již jen hustou rýmu. 3. den ráno jsem snědla 2 tablety najednou a večer již ne. 4. den opět 2 tablety, ale již odděleně a večer byly všechny příznaky pryč. Zbyla jen slabá rýma. Byla to sice experimentální "šoková terapie", ale účinek mne ohromil. Od té doby jíme s dcerou pravidelně 1 tabletu denně. Cítím-li se unavená, nebo nesoustředěná, beru si 2 za den. (I přesto, že jsem byla takto nemocná, díky Imuno C jsem cítila daleko větší energii, než-li by odpovídala situaci). Dík za tento výrobek!

paní Skálová, Praha 4, (45 let)

Osteofix Klas,

Děkujeme za Vaše skvělé produkty - doplňky a velmi včasné posílání pro nás!!! Teď bych Vám chtěla moc poděkovat za Osteofix Klas, vyzkoušela jsem první balení na můj "těžký kalibr" a je velice účinný! Moc blahopřeji ke kvalitním výrobkům! Již jsem mnohokráte měla přípravky z lékárny (tolik velká reklama v TV) a neni to ono! Byť nic nepodceňuji, Osteofix vítězí a utiší obtíže i té osteoporózy a pohybového ústrojí, klouby, páteř...OK! Stejně tak si vážíme ostatních doplňků Klasu a užíváme s manželem jen základní léky od lékaře - ty nejnutnější a ostatní řešíme doplňky. Pomáhají i našemu pejsáčkovi = pudlíkovi Lukáškovi a nemusíme tolik po ordinacích a k veterináři!! Zkrátka je to mnohem lepší než medicínské léky, plné vedlejších negací!

paní Syblíková, Beroun, (65 let)

Osteofix Klas,

image

Přípravky od firmy Klas beru již 2 nebo 3 roky. Jsem s nimi naprosto spokojená. Určitě jsem klidnější bez stresů. Mamince jsem doporučila Osteofix. Po určité době zjistila, že jí nebolí paty (tzv. ostruhy) a že ji dorostly vlasy. Jsem moc ráda, že díky Vašim přípravkům jsem mohla mamce pomoci od bolestí. Ještě jednou díky.

paní Svobodová, Mirotice, (46 let)

LKVB6, Super Bromelain + Papain, Klíčkový olej,

Přestaly bolesti nohou, zad, brnění ruky. Po úpravě vyvážené stravy i úbytek váhy asi 3 kg za 3 týdny. Celkové zlepšení po fyzické i duševní stránce. Přípravky budu používat i nadále, taky i mé děti. *Po uplynutí 1,5 měsíce. Jsem zhubla další 4 kg, cítím se velice dobře. Doporučuji vyzkoušet přípravky KLAS. Přípravek LKVB6 má pozitivní vliv na léčení, i na mé přátele a zákazníky. Začínají se dostavovat první výsledky při léčbě (kloubů, břicha, bol. hlavy).

paní Otáhalová, Popice, (38 let)

Acidophilus,

Moje známá měla obrovské potíže s udržením stolice, jakmile vyšla ven z domu. Po využívání Acidophilus (3x denně 1 tbl). v krátké době (asi do 14 dnů) mohla vyrazit z domu „do světa" již bez problémů. Prý se znovu narodila.

paní Prašivková, Frýdek-Místek

Acidophilus,

image

Nechtěně jsme se s manželem napili vody, která nebyla pitná. Okamžitě jsme dostali silný průjem, na který nic nezabíralo (3x denně Endiaron, 2x denně živočišné uhlí po 2 ks, Uňa de Gato kočičí dráp). Po trápení a tvrdé dietě jsem si uvědomila, že již musíme mít silně „vymlácenou“ střevní mikroflóru.Nasadili jsme si proto Acidophilus, pro jistotu 2x denně přesto, že je silný. Již po 1 dni jsme zaznamenali zlepšení. Druhý den jsme téměř už neměli bolesti břicha, problémy téměř nulové. Acidophilus nás zachránil určitě před hospitalizací na infekčním oddělení nemocnice, kde se člověk trápí několik dní. Při mémzaměstnání (podnikání) by to bylo krajně nepříjemné.

paní Šimková, Ústí nad Labem

LKVB6, Multivitaminy, Klíčkový olej,

LKVB6 - výrazně snížení cholesterolu, návalu horka, bolestí v zádech (ischias), částečně snížení váhy. Klíčkový olej - odstranění nervozity a napětí, dále zlepšení kvality vlasů a nehtů. Multivitaminy - posílení imunity v zimních měsících, jsem bez rýmy a nachlazení. *LKVB6 - odstranění únavy a zlepšení krevního obrazu. Klíčkový olej - jsem bez bolestí kloubů. Multivitaminy - zlepšilo se trávení a zažívání.

paní Michálková, Praha 9, (56 let)

Balancer Klas,

Po 3 měsíčním užívání Balanceru Klas 2 tablety denně se výrazně snížily projevy menopauzy (pocení, nervozita, neklid). Také již přestaly bolesti hlavy a jsem zásadním způsobem méně unavená než dříve.

paní Nováková, Praha 2, (52 let)

Balancer Klas,

image

Přestaly mi návaly horka, cítila jsem se velmi dobře. Druhou polovinu balení jsem brala už jen 1 tabletu denně. Jsem bez potíží, další balení zatím neberu. Nabídla jsem tento přípravek dalším dvěma kamarádkám v menopauze s obdobnými problémy - po krátké době také pocítily výrazné zlepšení. Zatím mám vybrané 1 balení a jsem bez potíží, cítím se velmi dobře, jsem spokojena a vyrovnaná. Nemám výkyvy nálad.

paní Rudová, Prosetín

Acidophilus, Klíčkový olej,

Dlouhodobě od malička jsem trpěla bradavicemi, které ani po několikerém vypálení nezmizely. Po 10 dnech mi úplně všechny bradavice zmizely, když jsem brala Acidophilus a 1x denně Klíčkový olej.

paní Nora, Mladá Vožice

Betavital,

Nemohla jsem 3/4 roku usnout a v noci spát, neustále jsem se probouzela a tím jsem byla velmi vyčerpaná a unavená celý den. Začala jsem proto brát léky na spaní, ráno jsem ale vstávala unavená. Vzpomněla jsem si na firmu KLAS, pročetla jsem letáky a rozhodla se pro BETAVITAL. Léky jsem vysadila a nasadila BETAVITAL. Již po dvou dnech jsem přestala být tolik unavená a spánek se dostavil přirozeně. Nyní (po 10 dnech) mám vybranou lahvičku, cítím se skvěle a hlavně i dobře spím.

paní Dvořáková, Tábor

Betavital,

image

Posledního půlroku se mi začaly po těle objevovat modřiny bez zjevného důvodu. Přemýšlela jsem o tom, že budu muset navštívit lékaře. Náhodně jsem začala užívat Betavital na posílení červených krvinek a mimo očekávání se mi postupně zjevně začaly modřiny ztrácet až do úplného vymizení. Využívala jsem s asi čtrnáctidenní přestávkou dvě lahvičky Betavitalu . Současně zmizely návaly spojené s klimakteriem.

paní Hana, Tábor

LKVB6,

Od dětství trpím ekzémem. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků klasické medicíny - s větším či menším úspěchem. Po patnáctidenním užívání LKVB6 nedošlo k úplnému vylepšení, ale jistě k zlepšení. V souvislosti s tím se mi zlepšila i kvalita vlasů - jejich pevnost a lesk. Moje ruce jsou konečně bez velkých prasklin a boláků. Pokožka je pouze na některých místech zčervenalá.

slečna Jitka, Zvole nad Petrn.

Osteofix Klas,

Z důvodu osteoporózy užívám dva roky Fosamax 1x týdně a současně jsem k němu přidala 1x denně Osteofix Klas. Po dvou letech jsem nyní šla na kontrolu a pan doktor se divil nečekanému zlepšení hustoty kostí (o 30%). Sám došel k závěru, že důvodem k výraznému zlepšení přispěl i Osteofix Klas. Přesně říkal: "Takové zlepšení jsem tu ještě neviděl."

Květuše Ungermannová, 60 let