Zdraví z přírody

Klub spotřebitelů

Výhody klubu spotřebitelů jsou popsány formou otázek a odpovědí, detailní informace o registracích naleznete na této stránce.

Jaké výhody má spotřebitelský klub?

Členové spotřebitelského klubu mohou odebírat zboží firmy Klas, které je na těchto stránkách prezentováno, za ceny o 11%, resp. 25% levnější. Dále, chtějí-li, mohou dostávat informace o nových produktech či čtvrtletník s mnoha zajímavými informacemi, a to vše zdarma!

Jak se mohu stát členem klubu spotřebitelů?

Členem se stanete při nákupu zboží firmy Klas za minimálně 25, resp. 50 bodů (každý produkt je ohodnocen určitým počtem bodů), za ceny po slevě. Při dalších nákupech již tato podmínka není uplatněna, a tedy si můžete kupovat produkty i v menším množství, a to stále za nižší ceny.

Zavazuje mě k něčemu členství v klubu?

Ne, členství v klubu Vás k ničemu nezavazuje.

Členem klubu spotřebitelů se stanu doživotně?

Ne, pokud chcete být členy klubu stále, musíte za určité období nakoupit za určité množství bodů, podrobnosti v tabulce níže.

Jak poznáte, že jsem členem a mohu tedy nakoupit za nejnižší ceny?

Při registraci do klubu získáte unikátní členské číslo, podle kterého poznáme, že jste členy.

Nevyznám se v tom, jak se mohu zaregistrovat?

Firma Klas nabízí 2 druhy registrací - velká registrace (reprezentant) a malá registrace (zvýhodněný zákazník). U první zmíněné musíte nakoupit více zboží (50 bodů) a zaplatit větší registrační poplatek (200 Kč), ale slevy jsou dvakrát tak velké než u malé registrace. U malé registraci musíte nakoupit při registraci zboží za 25 bodů a registrační poplatek je 70 Kč. Podívejte se do následující tabulky:

- Velká registrace REPMalá registrace ZZBez registrace
Sleva na produktechcca 25%cca 11%Bez slevy
Cena registrace200 Kč70 Kč-
Nákup při registraciAlespoň 50 bodůAlespoň 25 bodů-
Udržení členstvíNákup 25 bodů/3 měsíceNákup 25 bodů/6 měsíců-

Registrační poplatky se mi zdají vysoké, vyplatí se registrace vůbec?

Pokud jste příležostní odběratel, tak se vám jistě vyplatí se zaregistrovat. Již při prvním registračním nákupu ušetříte několik set u velké registrace a několik desítek korun u malé registrace. Podívejte se na propočtené příklady.

Stále nevím jakou registraci zvolit, která je pro mě vhodná?

Malá registrace - zvýhodněný zákazník je určečna pro zákazníky, kteří nechtějí nakoupit nyní za více jak 50 bodů a v budoucnu neplánují časté odběry (25 bodů/3 měsíce). Obecně lze říci, že tato registrace je vhodná pro všechny co chtějí nyní nakoupit za více jak 25 bodů (2-3 produkty). Tím ušetří několik desítek korun hned teď a v budoucnu ještě více.

Velká registrace - reprezentant je určena pro zákazníky s častějšími odběry. Nyní musíte nakoupit za 50 bodů a v budoucnu pak každé 3 měsíce po 25 bodech. Nicméně pokud byste nyní nakoupili za 50 bodů, ale myslíte si, že jinak moc často nakupovat nebudete, zvolte tuto velkou registraci - pokud během 3 měsíců za 25 bodů nenakoupíte, tak spadnete na pozici zvýhodněného zákazníka (malá registrace) a bude mít stále slevu, ovšem u prvního nákupu jste ušetřili několik set.

Zaregistroval jsem se prostřednictvím velké registrace (reprezentant). Nyní ovšem nedodržím podmínky k udržení členství (25 bodů/3 měsíce), co se stane?

Automaticky spadnete na pozici zvýhodněný zákazník a nakupujete stále se slevou (sice nižší).

Byl jsem zaregistrován přes malou registraci - zvýhodněný zákazník, ale během půl roku jsem za 25 bodů nenakoupil, byl jsem vyřazen?

Ano, byl jste vyřazen z klubu, pokud se chcete znovu stát členem, musíte znovu učinit registrační nákup a zaplatit registrační poplatek.

Není zde odpovězeno to, co mě zajímá, co mám dělat?

Kontaktujte nás, v sekci kontakt naleznete všechny kontaktní údaje. Odpovídáme rychle!